Najwyższej klasy urządzenia do telewizji przemysłowej IP, HD-CVI, HD-TVI, AHD Rejestratory - Kamery - Akcesoria


            

            Dają możliwość kontroli obiektów zarówno publicznych, jak i prywatnych, gwarantując tym samym poczucie bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oferujemy wysokiej klasy systemy monitoringu CCTV,  ściśle dopasowane do Waszych indywidualnych oczekiwań.
 
Kamera 1

           Projekty oraz instalacje systemów  monitoringu wykonujemy w oparciu o najlepszy sprzęt, znanych i renomowanych firm, posiadają wszelkie niezbędne atesty, certyfikaty i homologacje. Nasze systemy monitoringu CCTV to kompaktowe urządzenia wyposażone w liczne innowacyjne rozwiązania w stosunku do występujących do tej pory na rynku rejestratorów wideo.

Kamera 2

           To urządzenia  nowoczesne, niezawodne i wyróżniające się solidną konstrukcją.  Systemy te pełnią służbę przez całą dobę tak, aby użytkownik miał  poczucie komfortu, niezależnie od pory dnia. Znakomicie sprawdzają się w monitorowaniu wszystkich obiektów, w tórych bezpieczeństwo jest priorytetem.

Kamera 4

           Oferowane przez nas  systemy monitoringu CCTV otwierają nowe możliwości kontrolowania  tego, co dzieje się w Państwa firmie lub domu oraz podwyższają  poziom bezpieczeństwa Państwa mienia.

Kamera 4

TAB

DVR

LOGIN : user
           HASŁO : user12345SCHRACK
WIPI-TECH

© wipi-tech