logocctv

Dają możliwość kontroli obiektów oraz osób przebywajacych w strefach publicznych, jak i prywatnych, IVS - Inteligentna analiza obrazu, to już nie tylko rejestratory, ale także kamery pozwalają stworzyć inteligentny system monitoringu gwarantując tym samym poczucie bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, oferujemy wysokiej klasy systemy monitoringu CCTV, ściśle dopasowane do Waszych indywidualnych oczekiwań.

Projekty oraz instalacje systemów monitoringu wykonujemy w oparciu o najlepszy sprzęt znanych i renomowanych firm, posiadające wszelkie niezbędne atesty, certyfikaty i homologacje. Nasze systemy monitoringu CCTV to kompaktowe urządzenia wyposażone w liczne innowacyjne rozwiązania w stosunku do występujących do tej pory na rynku rejestratorów wideo.

To urządzenia nowoczesne, niezawodne i wyróżniające się solidną konstrukcją. Systemy te pełnią służbę przez całą dobę tak, aby użytkownik miał poczucie komfortu niezależnie od pory dnia. Znakomicie sprawdzają się w monitorowaniu wszystkich obiektów, w których bezpieczeństwo jest priorytetem.

kamBCS
PTZ
kamBCS

Oferowane przez nas systemy monitoringu CCTV otwierają nowe możliwości kontrolowania tego, co dzieje się w Państwa firmie lub domu, oraz podwyższają poziom bezpieczeństwa Państwa mienia. Wybierając agencję ochrony, skupmy się również na zakresie usług, który oferuje. Warto zapoznać się z oferowanymi przez firmę systemami zabezpieczeń i monitoringu oraz na metodach działania. Zanim agencja przystąpi do ochrony naszego dobytku, powinna dokładnie sprawdzić nasz dom (przede wszystkim drzwi i okna), a także otaczający go teren. Do jej obowiązków należy również wyodrębnienie wszystkich słabych punktów naszej działki i budynku oraz określenie najkrótszej i najszybszej drogi docelowej podczas ewentualnej interwencji.

kamBCS

Analityka kamer IP daje szerokie możliwości - jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie na różne zapytania. Ochrona perymetryczna zintegrowana z systemami alarmowymi i kontrolą analityczną. Analityka biznesowa poprzez liczenie osób i heatmapping, segmentacja klientów. Wykrywanie przestrzegania przepisów BHP przepływ ruchu, wykrywanie prędkości pojazdów. Ochrona obwodowa, wtargnięcia liczenie osób, monitorowanie częstotliwości. Zarządzanie zajętością, kolejkami wykrywanie bliskości, oddalenia od siebie, przepływ pasażerów. Śledzenie obiektów przez kamerę sterowanie kamerami PTZ

NSS
logo_wipi-tech

CENTRUM MONITOROWANIA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

TEL. +48 530 134 096

BITWY BIAŁOSTOCKIEJ 7A, LOK. 203, 15-203 BIAŁYSTOK

EMAIL: BIURO@WIPI-TECH.PL